Rozë

Befasi për publikun: Kjo banore e BBVK2 po mendon të lë lojën

Autori: Gazeta inFokus 15:31 | 20 November 2023

Linda i ka thënë Santianës se ka menduar ta lë lojën.

Këngëtarja zbuloi se arsyeja e vetme për ta lënë shtëpinë është vajza e saj, pasi siç tha ajo, i ka premtuar se do kthehet shpejt.

Djalë i vogël, kështu dukej Edona James kur ishte 6 vjeç – Gazeta Express
“E kam gënjyer për herë të parë në jetën time”, tha Linda tutje në bisedën me Santianën.

-Advertisement-

Ndiqni videon.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

UNI-Universum International College ofron qasje në arsim global për studentët kosovar

Të tjera