Lajme

Bedri Hamza priti në takim përfaqësuesit e FSK-së në Mitrovicë

Autori: Gazeta inFokus 12:19 | 25 January 2022

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Bedri Hamza, sot ka pritur në takim komandantin e regjimentit të tretë të FSK-së në Mitrovicë, major, Avni Kiqina, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas njoftimi dërguar mediave thuhet se në këtë takim ata kanë biseduar lidhur me bashkëpunimin për disa projekte të përbashkëta.

“Në këtë takim ata kanë biseduar lidhur me bashkëpunimin për disa projekte të përbashkëta të cilat kërkojnë investim dhe rregullim të situatës së tanishme”, thuhet në komunikatë./Gazeta Infokus/

Të tjera

rel="nofollow"