Rozë

Beckham, bisedime sekrete për të udhëtuar në hapësirë

Autori: Gazeta inFokus 13:11 | 21 December 2018

David Beckham po mendon të udhëtojë të hapësirë. Sipas mediave britanike, 43-vjeccari është në bisedime e sipër dhe synon që të bëhet futbollisti i parë që udhëton në hapësirë.

“Është diçka për të cilën Beckham ka folur për një kohë të gjatë. Është diskutuar në të kaluarën, por tani udhëtimi hapësinor po bëhet një perspektivë realiste.

Mund të bëhet një realitet, megjithëse David është shumë nervoz”, kanë treguar burime për mediat britanike. Marka të mëdha janë të gatshme të paguajnë për udhëtimin e tij kozmik.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera