Rozë

Bebe Rexhe ka një pyetje në gjuhën shqipe për ndjekësit

Autori: Gazeta inFokus 10:36 | 14 June 2024

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar disa fotografi në rrjetet e saj sociale.

Këtë herë, ajo ka befasuar me mbishkrimin, ku ka vendosur që t’u drejtohet ndjekësve të saj në gjuhën shqipe.

“Ku gjen më mirë?”, ka pyetur Bebe në mbishkrimin e fotografive.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera