Rozë

Bebe Rexha shfaqet bombastike me poza në ashensor, rrugë e kuzhinë

Autori: Gazeta inFokus 23:32 | 24 November 2020

Bebe Rexha duket magjepsëse në fotografitë e fundit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet publike.

Pasi u komentua shumë për performancën dhe dukjen në “American Music Awards”, Bebe solli edhe disa fotografi të reja.

Këto imazhe ajo i ka realizuar gjatë prapaskenave kur po ushtronte për interpretimin që do ta bënte në skenën e “AMAs”.

Të tjera