Rozë

Bebe Rexha nuk harron zakonet shqiptare, mbjell domate, specë e tranguj në ‘bahqen’ e saj

Autori: Gazeta inFokus 17:29 | 14 September 2020

Bebe Rexha mbjell specë, domate e tranguj në kopshtin e saj në shtëpinë në LA, kërkon këshilla se si të kujdeset për to.

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare me famë botërore, tashmë jeton dhe ndjek karrierën profesionale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe një pjesë të fansave të saj janë shqiptarë.

Rexha, publikoi një video në InstaStory, ku shihet bashkë me tezen e saj, teksa kujdesen për kopshtin në shtëpinë e këngëtares në Los Angelos.

Të tjera