Rozë

Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë-VIDEO

Autori: Gazeta inFokus 10:36 | 02 December 2019

Këngëtarja Bebe Rexha, u solidarizua direkt pas tërmetit, për të ndihmuar për rimëkëmbjen prej tij.

Teksa pak ditë më parë bëri me dije se do të udhëtojë drejt Tiranës dhe Durrësit, tashmë ajo është nisur.

Bebe ka publikuar një video në rrjetet sociale teksa bën me dije se bashkë me të atin është nisur drejt Shqipërisë.

“Qëllimi im është të ndërgjegjësoj mediat botërisht. Babi dhe unë po bëhemi gati për të shkuar në aeroport”, thotë Bebe.

Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë on Vidnews.

Të tjera