Rozë

Beatrix Ramosaj ndan pamje në të brendshme të vogla

Autori: Gazeta inFokus 20:54 | 27 July 2021

Bukuroshja ka publikuar videon joshëse në rrjete sociale.

Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet.

Këngëtarja erdhi në formë të mahnitshme teksa ka befasuar fansat me paraqitjen e saj në veshje të ngushtë.

Beatrix ndau pamje të linjave ku theksoi barkun e sheshtë në të brendshme ngjyrë blu dhe zi.

Në videon e publikuar, Beatrix mund të shihet duke marrë poza joshëse para pasqyrës teksa shfaqet e veshur me fustanin e ngjitur pas trupit./Lajmi

Të tjera