Rozë

Beatrix Ramosaj habit me rrëfimin e saj: Pi gjithmonë marijuanë në Holandë

Autori: Gazeta inFokus 13:17 | 15 November 2021

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipër, “BBV”.

Ajo ka qenë shpesh pjesë e lajmeve të ndryshme në mediat rozë për shkak të rrëfimeve të shumta që ka bërë brenda shtëpisë sa i përket jetës së saj private.

Së fundmi, Kledi u zgjodh banori i preferuar sipas votove të publikut dhe vëllai i madh i ofroi mundësinë të zgjedhë njërën nga vajzat për të drekuar me të dhe ai zgjodhi Trixën.

Pjesë e tavolinës së tyre ishte dhe aktori i njohur Donald Veshaj i cili do tu bëntë atyre disa pyetjeve dhe këta të fundit do të përgjigjeshin me “E kam bërë” ose “S’e kam bërë”.

Njëra prej pyetjeve lidhej me konsumimin e marijuanës, gë të cilën Trixa nuk e mohoi.

“E kam provuar, si mund të mos e provoj një njeri që ka lindur në Holandë. Kur shkoj te daja edhe tani, e pi gjithmonë!”, ka qenë përgjigjja e saj.

Beatrix thotë se marihuanë ne ka pirë dhe e pi kur shkon në Holandë, pasi përdorimi i saj në doza të limituara është i ligjshëm në këtë shtet.

Të tjera