Rozë

Beatrix Ramosaj e flaktë pas Noizyt, çmendet në koncertin e tij (Video)

Autori: Gazeta inFokus 14:17 | 16 May 2017
Imitimi që Beatrix i bëri Noizyt në spektaklin “Your Face Sounds Familiar” ishte aq perfekt saqë nuk mund të mos vihej re edhe nga vetë reperi i cili dha pëlqimin e tij.

Më pas kjo u pasua me një status të këngëtares dedikuar 30 vjeçarit të cilin e quante shembull dhe e falenderonte për muzikën e mirë. Kaq mjaftoi që ndjekësit të hamendësonin se Trixa dëshironte të bëhej anëtarja më e re e grupit OTR, duke sfiduar kështu edhe ish mikeshën Encën.

Ajo vetë ende nuk e ka pranuar diçka të tillë, megjithatë veprimi i fundit flet ndryshe. Mbrëmjen e së shtunës Noizy mbajti koncertin e radhës në një nga clubet e Tiranës dhe Beatrix ishte aty…për ta ndjekur dhe shijuar performacën e tij.

Jo vetëm kaq, këngëtarja ka kënduar thuajse çdo këngë të reperit atë natë. Të jetë kjo një shenjë e dëshirës së saj për t’u bërë një OTR apo thjesht për një bashkëpunim me Noizyn? /inTV

 

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera