Rozë

Beatrix Ramosaj ‘djeg’ plazhin me këtë pamje (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 21:13 | 19 August 2017

Beatrix Ramosaj u kritikua për projektin e ri ‘Pa ndjenjë’.

Ajo u akuzua sikur një vajzë e ultë që përdori skena erotike për tu afirmuar, shkruan Infokusi.

Përpos në klip këngëtarja po provokon edhe në Instagram.

-Advertisement-

Kohë pas kohe Trixa freskon ndjekësit e saj me foto të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një imazh bregdetar ku shihet me bikini ‘pink’dhe pa grim./Infokusi

 

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera