Rozë

Beatrix konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që na paska shpëtuar

Autori: Gazeta inFokus 09:04 | 21 April 2024

Beatrix mbase ka nisur një romancë të re dhe kjo na bën të dyshojmë nga një postim i saj i fundit.

Poshtë disa fotove ku shfaqet e lumtur, ajo ka shkruar “Fluturat në bark”, ndaj të gjithë po mendojnë se kush mund t’ia ketë vjedhur zemrën bukuroshes shqiptare.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera