Rozë

Beatrix kapet me banoren e re

Autori: Gazeta inFokus 10:40 | 08 January 2022

Në spektaklin e sotshem te “Big Brother VIP” u dha një klip për banorët e rinj dhe të vjetër, ku Beatrix iu kundërpërgjigj Xheisarës.

Në dhomën e rrëfimit, Trixa tha se ajo nuk mund te vije dhe t’i tregoj atyre nëse ka atmosferë apo jo, se aty realisht ka.

“Ti po don me na tregu a ka muzikë këtu a jo, hajde loçkë se ta tregojë unë”, ishin fjalët e Beatrix.

Moderatorja Arbana Osmani gjithashtu ka pyetur Egzonën sesi është pritur ajo nga pjesa tjetër e shtëpisë.

“Si je gjendur brenda shtëpisë,si ju pritën?”,e pyeti Arbana.

“Mirë, shumë më ndryshe sesa kam pritur por për tre ditët e para mirë,kisha pritur që do jenë më të afërt”,tha Egzona.

Të tjera