Sport

Bayern Muncheni dyfishon epërsinë ndaj Lazios, Jamal Musiala shënon gol fantastik

Autori: Gazeta inFokus 21:35 | 23 February 2021

Lazio dhe Bayern Muncheni po luajnë momentalisht ndeshjen e parë të vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në sfidën që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, skuadra e Bayern Munchenit e ka dyfishuar rezultatin (0-2) në minutën e 24’.

Golin e dytë për ‘Bavarezët’ e ka realizuar mesfushori anglez, Jamal Musiala.

Më poshtë keni golin e shënuar nga mesfushori i Bayernit./Gazeta inFokus/

Të tjera