Lajme

Baton Haxhiu i nervozuar: Ky vend është pa zë, pa opozitë, nuk ka liri

Autori: Gazeta inFokus 21:22 | 04 October 2023

Baton Haxhiu, gazetar ka thënë në Pressing të T7 se Kosova është pa opozitë e pa zë.

Teksa ai po fliste për kritikat që kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, po merr në mediat sociale, sidomos – Haxhiu ka thënë se dhe opozita është në narracionin e pushtetit të Albin Kurtit, duke përmendur dy partitë e mëdha opozitare.

“Kjo është për marre”, tha ndër tjerash Haxhiu, duke shtuar se Kosova nuk duhet ta humb lirinë.

-Advertisement-

”Ky vend është pa zë, pa opozitë, pa concept, është krejt. Shkoni jepna vetën Vetëvendosjes, është okej.Jo këtë vend që e ka fituar lirinë me lë pa liri”, ka vazhduar ai.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera