Sport

Basketbollistja italiane po “çmend” rrjetin

Autori: Gazeta inFokus 19:22 | 11 September 2019

Basketbollistja, modelja dhe blogerja italiane, një nga protagonistet e edicionit të fundit të “Grande Fratello” dhuron spektakël në për ndjekësit e sak në Instagram.

Kostumi rozë në këtë fillim shtatori ka marrë pafundësisht pëlqime.

E në fakt, Valentina me fizikun e saj i meriton të gjitha komplimentet.

Të tjera