Lajme

Bashkia e Lezhës falënderon popullin e Kosovës për pushimet e kaluara në bregdet

Autori: Gazeta inFokus 11:14 | 08 September 2022

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Nderu i shoqëruar nga një delegacion i kësaj bashkie dhe ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi janë pritur në takim nga kryetari i komunës së Prishtinës, Përparim Rama.

Kjo vizitë po ndodh në shenjë falënderimi ndaj popullit të Kosovës që pushimet i kaluan në plazhet e Lezhës.

Aktualisht Ndreu po mban takim me të parin e Prishtinës, Përparim Rama. /kp

Të tjera