Lajme

Bashkëshortja e Përparim Ramës: “Jam krenare për Përparimin”

Autori: Gazeta inFokus 09:35 | 14 November 2021

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Përparim Rama, ka votuar së bashku me bashkëshorten e tij, Kristale Rama, shkruan Gazeta Infokus.

Kristale Rama pas votimit në Fakultetin Ekonomik, tha se është krenare për burrin e saj.

“Jam krenare për Përparimin, e dua Prishtinën dhe familja jonë të jetë në dispozicion për Prishtinën gjithmonë”, ka thënë ajo. /Gazeta Infokus/

Të tjera