Rozë

Bashkëshortja e Blerim Xhemajlit provokon me bikini (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 08:19 | 26 September 2017

Erjona Sylejmani nuk u ndahet pozave provokative.

Bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajli ka bërë një photoshoting ku ka ekspozuara asetet e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Ajo duket shumë joshëse dhe seksi.

-Advertisement-

Ndryshe, Erjona është nënë e një djali, por që format trupore i ruan si mos më mirë!

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera