Rozë

Bashkëshorti i Teuta Krasniqit përdor “reçipetat” e aktores në vend të maskës

Autori: Gazeta inFokus 14:20 | 26 September 2021

Bashkëshorti i Teuta Krasniqit, Adonisi ka gjetur një zgjidhje tjetër sa i përket maskës.

Trajneri i fitnesit ka publikuar një fotografi, derisa shihet se në vend të maskës ai ka zgjedhur të vendos “reçipetat” e aktores kosovare, shkruan Reporter.

Madje kjo fotografi është ri-publikuar edhe nga vetë Tetuta Krasniqi, teksa Adonisi ka shkruar se po mbron veten nga ky virus.

Këto ditë Teuta u përfol në medie, pas deklaratës që bëri, ku tha se Adonisin nuk e kishte njohur në fitnes, por në një sallon bukurie.Ndryshe, çifti ka vite që janë bashkë dhe kanë një vajzë të quajtur Kaia

Të tjera