Lajme

Bashkëjetonte me një të mitur në Gjakovë, arrestohet një person

Autori: Gazeta inFokus 10:06 | 15 August 2023

Një person është arrestuar pasi ka kryer veprën “Bashkësi jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeçare”.
Në raport të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 12:10 në Gjakovë.

Tutje në raport bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Rritet për 74 % shitja e policave për sigurimin e sëmundjeve

Të tjera