Lajme

Bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 10:11 | 24 April 2021

Policia e Kosovës dje në Fushë Kosovës, rreth orës 13:00, ka arrestuar një person.

Policia dhe AVUK me aksion në Prizren dhe Suharekë, mbyllen disa lokale dhe shqiptohen shumë gjoba

I dyshuari është arrestuar pasi po bashkëjetonte me një femër të mitur, nën moshën 16 vjeçare.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Të tjera