Lajme

“Bashkë”, Begaj publikon një fotografi me Osmanin nga New York-u

Autori: Gazeta inFokus 20:55 | 19 September 2023

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka publikuar një fotografi me Presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani, nga New York.

Në foton e publikuar, Begaj shihet duke biseduar me Osmanin, derisa përshkrimi që i ka vendosur kësaj fotografie është “bashkë”.

Ndryshe, Begaj po qëndrojnë në New York, ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Comodita me dyshekët e saj në Panairin MOW, fiton klientë të rinj në Gjermani

Të tjera