Rozë

Barku i Bleronës “rrathë rrathë” (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:28 | 15 May 2017

Moderatorja Blerona Zeqiri, sot në emisionin e saj ‘Një kafe prej shpisë’ u shfaq e veshur në një fustan elegant dhe me ngjyrë të kuqe.

Si duket Blerona në vendi e punës, nganjëherë edhe di të bëjë ndonjë gjest të pahijshëm.

Trupi i saj jo edhe aq bukur dukej, kjo pasi që Blerona ende nuk ka hequr kilogramët e tepërt në trupin e saj

-Advertisement-

Prezantuesja e rtv 21 Blerona po vazhdon me provokimet e saja.

Deri vonë nuk njihej fare ndërsa tani po bën pjesë në portalet rozë.

Se Blerona Zeqiri njihet për linjat e saj, sidomos për gjoksin, armën e saj më të fortë.

Ajo vazhdimisht poston fotografi në rrjetet sociale ku shihet se ka ekspozuar gjoksin dhe bashkë me të ka treguar edhe ndryshimin e saj.

Edhe pse kështu, Bleronën e duan shuëm shikuesit, madje ju pelqen cdo herë kur shfaqet në televizion.

Këtë herë fustani i kuq asaj i ka vënë në pah shumë barkun, që në vend të kockave i dukeshin ‘tulat’ rrathë rrathë!

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Blerando i Big Brother Vip Kosova – fytyra e re e Prince Espresso

Të tjera