Sport

Barcelonës i rikthehet lojtari i Kosovës (FOTO)

Autori: E.M 14:37 | 12 January 2019

Pas një kohë të gjatë, lojtari më prejardhje nga Kosova, Labinot Kabashi është rikthyer nga lëndimi, shkruan Gazeta inFokus.

Kabashi pritet të kthehet në aksion më skuadrën e Barcelonës U-19.

Kujtomë së Kabashi luan si mesfushor qendror dhe është pjesë e akademisë së Barcelonës qe nga viti 2011, gjithashtu në vitin 2016 Kabashi ishte pjesë  edhe e Përfaqësueses së Kosovës./Gazeta inFokus/

 

Të tjera