Sport

Barcelona revolucion, largon 9 yje nga skuadra (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:02 | 13 May 2017

Barcelona është duke përgatitur një tjetër revolucion të vërtetë në merkaton e verës, pasi këtë sezon është eliminuar nga Juventusi në Champions dhe ka pak shanse që të fitojë titullin pasi varet nga Reali, që ka një ndeshje më shumë për të zhvilluar.

Disa prej blerjeve të viteve të fundit nuk janë përshtatur në ekipin blaugrana. Gazeta katalanase “Sport” shkruan se janë 9 futbollistë që mund të largohen gjatë verës në një tjetër skuadër, teksa emrat e tyre mund t’i zbuloni më lart. /albeu/

Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera