Sport

Barcelona kalon në epërsi ndaj Cadizit, shënon i zakonshmi

Autori: Gazeta inFokus 14:40 | 21 February 2021

Barcelona dhe Cadizi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 24-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Camp Now’, skuadra e Barcelonës ka kaluar në epërsi në minutën e 31’.

Golin për katalunasit e ka realizuar Lionel Messi nga pika e bardhë.

Më poshtë keni golin e shënuar nga sulmuesi argjentinas./Gazeta inFokus/

Të tjera