Rozë

Banorët për Kiarën: Është në pozicion të vështirë

Autori: Gazeta inFokus 23:16 | 17 April 2023

Ky edicion i Big Brother ka bere qe te krijoj shume personazhe qe tani publiku u pelqen mjaft shume me te cilet me disa eshte mesuar qe prej me shume se tre muaj e disa prej tyre qe kane ardhur me vone por qe perseri kane fituar simpatine e publikut per disa veqori qe ata i pelqejne.

Me rifutjen e banoreve qe jane eleminuar njehere qe mes tyre jane Kiara, Efi dhe Bledi dinamikat ne shtepi kane ndryshuar komplet ndersa banoret e vjeter kane filluar te kene frike qe njeri prej tyre do te ze nje vend ne finale e ata do mund te eleminohen.

Efi ka thene qe do ze vendin ne finale ndersa ka deklaruar se do nxjerr jashte Kiaren dhe Bledin por Luizi ka thene se do te luftoj per Kiaren qe ta marre ate ne finale ndersa shoqerina mund te zhvillojne jashte e jo ne kete shtepi pasi te gjitha jane lojtar dhe luftojne qe te kene nje vend ne finale per vete. Kiara ka thene se e deshiron finalen por nuk mund te bej shume gjera vetem per te arritur atje.

-Advertisement-

Një ndër diskutimet e banoreve sa ishin te burgosur dje ishte gjthashtu edhe pozicioni i Kiarës në shtëpinë e Big Brother. Qetsori u shpreh se Kiara është në pozicioni më të vështirë, pasi është e dashuruar, por dhe lojtare gjithashtu. Dea Mishel tha se Kiara ka deklaruar që tashmë do të jetë Luizi ai që do e mbroj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera