Rozë

Banorët e Big Brother VIP bëjnë dasmë në shtëpi, kjo është nusja

Autori: Gazeta inFokus 13:43 | 10 October 2021

Gjatë qëndrimit brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, banorët po gjejnë mënyra të ndryshme për t’u argëtuar.

Njëjtë kanë vepruar edhe mbrëmje e së shtunës, duke e improvizuar një dasmë tradicionale malësore.

Ishin aktorja Arjola Demiri dhe këngëtarja Fifi që të parat morën këtë iniciativë argëtuese, e veshur me kostum tradicional, Arjola hyri në rolin e nuses malësore, teksa Fifi i qëndronte afër duke i kënduar një këngë nusërie.

Më pas ato vazhduan duke përzgjedhur edhe dhëndëri (Sabiani) dhe vjehrrën (Monika), e gjithë situata kaloi me të qeshura nga banorët që e shijuan këtë moment.

Të tjera