Sport

Ballkani – Viitorul, ky është rezultati i ndeshjes

Autori: Gazeta inFokus 12:33 | 24 January 2020

Ballkani e ka zhvilluar ndeshjen e radhës miqësore në përgatijet në Turqi.

Suharekasit janë ndeshur me skuadrën rumune, Viitorul, shkruan KosovaPress.

Portokallezinjtë shfaqën formë të lartë në këtë duel, duke e fituar atë me rezultat të thellë, 4:1.

Golat i realizuan Artur Magani, Arbër Prekazi, Visar Berisha dhe Arbër Hoxha.

Edhe në këtë duel, kampioni vjeshtor i elitës ka treguar formë të lartë.

Të tjera