Sport

Ballkani po e ‘shkatërron’ Llapin, i shënon edhe golin e tretë brenda pjesës së parë

Autori: Gazeta inFokus 14:13 | 22 November 2020

Ballkani dhe Llapi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 13-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, Ballkani e ka e ka shënuar edhe golin e tretë (3-0) në minutën e 38’.

Golin e tretë për ‘portokallinjtë’ e ka realizuar Nazmi Gripshi./Gazeta inFokus/

Të tjera