Sport

Ballkani e nisë me fitore vitin 2020

Autori: Gazeta inFokus 18:12 | 11 January 2020

Kampioni vjeshtor i Superligës së Kosovës, Ballkani e ka nisur me fitore vitin e ri 2020, shkruan Gazeta inFokus.

Suharekasit kanë zhvilluar një ndeshje miqësore me A&N nga Prizreni që bënë pjesë në Ligën e Dytë të Kosovës.

Ballkani e ka mposhtur A&N me rezultat me rezultat 2-0, në duelin e zhvilluar në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Visar Berisha dhe Durim Gashi ishin futbollistë që realizuan në këtë takim miqësor.

Ndryshe, Ballkani sot ka prezantuar transferimin e ri, Mirlind Dakun./Gazeta inFokus/

 

Të tjera