Rozë

Balet në plazh për ish-velinën bionde (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:22 | 10 January 2019

Ku ka përfunduar biondia braziliane, e cila formonte dyshen mbi banakun e “Striscia la Notizia”-s më Melissa Satta? Thais Wiggers, velinë nga 2005 në 2008-ën, nënë e Julias, 8 vjeçe, ndodhet me pushime në Floripa, në Brazil. Me bikini, ajo ka shfaqur një fizik tërheqës, por ka paralajmëruar fansat: “Pas pak kohësh skenari do të jetë krejt ndryshe… në vend të kostumit do të kem jorgan dhe në vend të detit do të kem borë. Jam e lumtur që i vlerësoj të dyja. Gjithçka shkon mirë mirë kur qëndron brenda”.

Të tjera