Lajme

Bajrami: Haradinaj dëshmoi edhe njëherë pafajësinë e tij

Autori: Gazeta inFokus 09:58 | 27 April 2017

Deputetja e Nismës për Kosovën, Valdete Bajrami tha se Nisma për Kosovën vazhdimisht ka kërkuar lirimin e Ramush Haradinajt, duke besuar fuqishëm në pafajësinë e tij.

 Ajo tha se lirimi i Haradinajt është meritë e tij.

“E kemi pritur këtë. Vazhdimisht kemi kërkuar lirimin e tij duke ditur se ai ka qenë i pafajshëm dhe e ka dëshmuar pafajësinë e tij”, tha ajo. /Telegrafi/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera