Lajme

Bageri thyen shtyllën elektrike në Bresje

Autori: Gazeta inFokus 14:52 | 21 November 2021

Një shtyllë elektrike në fshatin Bresje të Fushë Kosovës është rrëzuar dhe thyer nga një bager i cili gjatë udhëtimit ka prekur telat e kësaj shtylle, shkruan Gazeta Infokus.

Lexues të Infokusit kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet se shtylla elektrike është thyer dhe telat kanë rënë në mes të rrugës, ku ka bllokuar kalimin e veturave.

Në këto foto shihet se njësit policore kanë dalur në vendin e ngjarjes si dhe fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Më poshtë gjeni pamje të dërguara në redaksin e Gazetës Infokus:/Gazeta Infokus/

Të tjera