Rozë

Baby G futet me rroba në pishinë ndërsa duket tejet atraktive

Autori: Gazeta inFokus 23:15 | 13 July 2020

Baby G duket joshëse në postimin e imazheve të fundit.

Reperja e njohur shqiptare, Baby G e ka treguar edhe njëherë guximin që ka, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe vendosi të futet me gjithë rroba në pishinë, andaj dukej edhe atraktive në fotot e postuara në Instagram.

“Nëse eci vetëm, të paktën e di që jam me dikë që mund ti besoj”, ka shkruar ajo pranë postimit të bërë.

Baby G njihet si një person tejet i hapur dhe e guximshme në shumë raste.

Projekti i saj i fundit muzikor është kënga “Rap Song” e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Të tjera