Lajme

Babë e bijë e bëjnë nënën për spital

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 19 November 2020

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur të martën, rreth orës 23:00, në Prishtinë, shkruan Gazeta inFokus.

Viktima ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vajza e saj.

Si rezultat i plagëve të marra viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arratisur, ndërsa e dyshuara është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Gazeta inFokus/

Të tjera