Rozë

Babastars’ japin lajmin e madh!

Autori: Gazeta inFokus 10:00 | 28 April 2017

Ka tash e disa kohë që përfitet mbi një ‘High 4’ nga grupi ‘Babastars’.

Fillimisht, ishin disa indikacione nga emra brenda grupit përmes rrjeteve sociale që ngjallën dyshime teksa Prive.al me burimet e sigurta konfirmoi që një bashkëpunim i ri mes djemve do publikohet brenda 2017-tës. E më në fund, zhvillimi është konfirmuar edhe nga vetë reperët!

Përmes një fotografie të përbashkët si rrallë herë të tubuar në një vend me praninë edhe të liderit Getoar artistët kanë paralajmëruar risi nën mbishkrimin ‘së shpejti’. Duket që puna ka nisur dhe tashmë është thjesht çështje kohe deri në Duket që puna ka nisur dhe tashmë është thjesht çështje kohe deri në publikimin e këtij projekti që po pritet me pa durim nga fansat e label-it.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera