Lajme

Babai rrah vajzën e tij të mitur pasi e kuptoi se kishte të dashur

Autori: Gazeta inFokus 09:36 | 04 May 2022

Një person nga Prishtinë dyshohet se ka sulmuar fizikisht vajzën e tij të mitur pasi ka kuptuar se është në një lidhje me një djalë, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur gjatë të martës rreth orës 14:46.

“Me vendim të prokurorit, viktima dërgohet në strehimore”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Rasti në polici po cilësohet si “Keqtrajtim apo braktisje e fëmijës”, dhe është duke u hetuar./Gazeta Infokus/

Të tjera