Lajme

Babai i Ramush Haradinaj shpërthen në lot pas vendimit për lirimin e tij (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:04 | 27 April 2017

Hilmi Haradinaj, babai i Ramush Haradinajt, liderit të Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës, ka shpërthyer  në lot pas vendimit për  lirimin të tij.

Fotografinë e tij e ka publikuar  vajza e tij dhe motra e Haradinajt, Antigona Haradinaj – Dervishi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera