Lajme

Babai nga Drenasi raporton të zhdukur vajzën e mitur

Autori: Gazeta inFokus 09:30 | 17 April 2024

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një vajzë e mitur në Korroticë të Epërme të Drenasit.

Rastin në polici e ka lajmëruar babai i viktimës i cili ka thënë se ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare- e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk di për vend ndodhjen e saj. Rasti nën hetime”, njoftoj policia.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera