Lajme

Babai në Lipjan thotë se vajzës së tij të mitur po i shpërndahen në rrjete sociale foto dhe incizime të saj

Autori: Gazeta inFokus 09:15 | 03 March 2024

Një burrë në Lipjan ka raportuar se vajzës së tij të mitur janë duke ia keqpërdorur fotografitë dhe incizimet duke ia shpërndarë në rrjete sociale.

“KEQPËRDORIM I FËMIJËVE NË PORNOGRAFI- Lipjan 01.03.2024-21:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajzës se tij të mitur janë duke ia keqpërdorur fotot dhe incizimet e saj duke ia shpërnda në rrjete sociale. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti nën hetime.”

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera