Lajme

Babai në gjendje të dehur rrah vajzën e tij

Autori: Gazeta inFokus 10:21 | 27 September 2021

Gjatë ditës së djeshme një rast dhune ka ndodhur në qytetin e Prizrenit.

Babai në gjendje të dehur ka ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj vajzës së tij.

I njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që nën ndikim të alkoolit ka ushtruar dhunë psikike ndaj vajzës së tij viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Të tjera