Rozë

Azemi puth Vesën para Albës (PAMJE)

Autori: Gazeta inFokus 18:49 | 21 November 2023

Alba dhe Vesa kanë biseduar bashk.

Derisa ato po bisedonin me njëra-tjetrën në një moment Azemi shkoi dhe e puthi Vesën.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera