Rozë

Azemi pjesë e videoklipit të këngëtares shqiptare

Autori: Gazeta inFokus 10:49 | 10 February 2024

Këtë 14 shkurt, Anxhela Peristeri do të publikojë këngën e saj më të re.

Ndërkaq, ish-banori i shtëpisë BBVK, do të tregojë edhe një pjesë tjetër të tij.

Ai do të jetë pjesë e videoklipit dhe pamjet e para mund t’i shihni në videon e mëposhtme.

-Advertisement-

Vizitoni kanalin tonë në Youtube:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera