Rozë

Azemi heq dorë nga Alba: Qysh je me këta tjerët, ashtu je edhe me mua

Autori: Gazeta inFokus 20:00 | 20 November 2023

Azemi dhe Alba janë dy banor shumë të përfolur për shkak të dashurisë që ia ka shfaqur Azemi Albës.

Alba gjatë gjithë kohës e ka mohuar këtë lidhje të mundshme duke i thënë se ata mund të jenë vetëm miq.

Edhe Azemi si duket ka hequr dorë dhe e ka lënë të rrjedhë vetë ngjarjën.

-Advertisement-

“Qysh je me këta tjerët, ashtu je edhe me mua”, i ka thënë Azemi Albës duke e krahasuar atë me të gjithë banorët e tjerë.

Alba u bë shumë e komentuar për shkak të “trekëndëshit të Bermudës” që u krijua nga publiku, Lumbardh, Alba dhe Azem.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Kryetari i Goppingenit të Gjermanisë mahnitet me punën e fabrikës “Comodita Home”

Të tjera