Rozë

Azemi dëshiron të largohet nga shtëpia, ky është reagimi i Albës

Autori: Gazeta inFokus 20:25 | 29 November 2023

Azem Gagica që nga fillimi i këtij reality show ka shprehur pëlqim për Albën.

Pas disa ditësh jo të mira qe po i kalon në shtëpi Azemi është shprehur se dëshiron ta lë shtëpinë.

Teksa shtrihet në shtrat Alba është ajo qe shkon afër dhe e pyet se si je, dhe si është gjendja.

-Advertisement-

Në video më poshtë mund të shihni reagimin e dyshes.

Shiko videon:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UFC EKSKLUZIVISHT NË ARTMOTION!

Të tjera