Rozë

Azemi-Albës: Në lavanderi i kam pas ndjenjat e para për ty

Autori: Gazeta inFokus 17:25 | 11 November 2023

Alba dhe Azemi kanë biseduar bashkë në lavanderI.

Derisa po bisedonin Azemi i tha se “këtu për herë të parë i kam ndjerë emocionet për ty.

Alba duke qeshur i tha “në lavanderi, pse qka kam qenë duke bërë”.

-Advertisement-

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera