Rozë

Avokatja shqiptare vazhdon ti “çmend” ndjeksit me asetet e saj të bollshme

Autori: Gazeta inFokus 23:26 | 22 February 2021

Redona Koci befason me paraqitjen e saj të fundit.Redona e cila ka kryer studimet në juridik, por përflitet shumë për linjat trupore perfekte, ka goditur përseri, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto, ku bukuroshja shfaqet e veshur me pantolla të bardhë dhe bluzë të kaltër, foto të cilat ajo po duket e bukur si asnjëherë më parë.

Mirëpo ajo si çco herë mahnit ndjeksit me të pasmet e saj bombasitke.

Të tjera