Lajme

Avokati Berisha akuza të reja prokurorit Maloku: Në seminare iu shkonte kolegeve në dhomë për “shoqërim”

Autori: Gazeta inFokus 12:36 | 20 July 2023

Avokati Besnik Berisha thotë se prokurori Rasim Maloku është denoncuar nga një prokurore për “ngacmim seksual”, por sipas tij shefi e ka ndaluar në mënyrë që të mos bëhet “përrallë”.

Në postimin e tij në Facebook, ai ka shkruar se prokurori Maloku në seminare iu shkonte në dhomë të hotelit kolegeve për “shoqërim”.
Sipas tij, prokurori është i shantazhuar edhe me video prostitutkash.

Postimi i tij i plotë:

-Advertisement-

Edhe nje fakt per Rasimin;

Ai pervecse eshte kriminel, shatazhues dhe i shantazhuar, ai kishte edhe nje dhunti tjeter :

Gjate seminareve kish deshire me iu shku kolegeve ne dhome te hotelit e me iu ofru “shoqerim”.

Kete ma konfirmuan koleget e tij deshmitar ne nje rast kur nje prokurore e ka denoncuar per ngacmim seksual , por per te mos u be perralle, shefi i tyre e paska ndale.

Pra Rasimi eshte edhe pa moral, ndaj edhe me video prostitutkash e shantazhojne.

Prokurori duhet te kete vlera te larta morale, ky s’i ka, prandaj e neshtrojne dhe shantazhojne!

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera